Autor: Jana KawulokováVýsledek obrázku pro nemusíš nic říkat

Vydáno: 2009, Erika

Počet stran: 128

 

Anotace:

Svůj kouzelný věk – šestnáct let – si Simona moc šťastně neužívá. Přísní rodiče jí zakazují diskotéku, tajný idol o ni zjevně nestojí a její sokyně v lásce jí nehorázně komplikuje život. Simona je ovšem bojovnice a na svou první diskotéku se nakonec přece jen dostane. Průběh večera se však začne nečekaně brzy vymykat původnímu plánu – a bohužel má i nečekanou dohru. Předchozí starosti najednou Simoně připadají malicherné. Čeká ji totiž těžká životní zkouška a s ní i – možná – konečně pořádná láska.

 

Názor na obálku:

Obálka mě moc neoslnila, ale špatná rozhodně není. Na rozdíl od předešlé knihy, kterou jsem četla má tahle alespoň ladící obálku k ději.

 

Názor na děj:

Kniha mě zpočátku hodně nudila. Simona byla ukázkou slušné a chytré dcery, která měla trochu staromódní rodiče. Do poloviny knihy jsem chvílemi měla pocit, že knihu zavřu a nedočtu. Od poloviny mě docela chytla a začala bavit. Neuměla bych si představit, být v kůži Simony a zvládat to co ona. Autorka měla dobrý námět na knihu. Konec mě opravdu hodně překvapil a nakonec jsem vlastně i ráda, že jsem knihu opravdu nezavřela a dočetla ji. Kniha nemá zrovna šťastný konec, ale rozhodně není nějak tragický. Nekončí jako každá zamilovaná kniha. Konec se mi líbil. Je pozoruhodné, že autorka dokázala do 128mi stran vložit tolik emocí, zvratů a nenávisti.

 

Shrnutí:

Kniha s nepřitahující obálkou, ale dobrým námětem.

Konec vás zaručeně překvapí.

 

4.5

Obálka

4.0/10

Děj

5.0/10
Předchozí článekTenhle kluk je můj!
Další článekSny a jak jim rozumět – Úvod do výkladu snů
Je mi sedmnáct let a vyrůstám v kraji Vysočina. Jsem ve znamení střelec, takže jsem prostořeká, svobodomyslná a ochotná riskovat… Jo a taky jsem hodně upovídaná. Studuji na Průmyslové škole v oboru technické lyceum. Knihy jsem začala číst už jako malá a hrozně mě to bavilo, proto se tomu věnuji i nadále. Většinou čtu Young Adult, ale klidně si přečtu jakoukoliv knížku krom hororů! Mezi mé nejoblíbenější autory patří JoJo Moyesová , John Green a Kiera Cass. Když zrovna nečtu, tak ráda poslouchám hudbu, koukám na filmy, nebo trávím čas s kamarády či se svým přítelem.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..