Ahoj! Dnes jsem konečně obdržela balíček s novými knihami! Do mé sbírky knih nyní patří také knihy:

 

Tentokrát to bude jinak – Alexandra Potter

312 stran

Tess Connellyová má zlomené srdce po rozchodu se Sebem. Proto vyzkouší recept na zlomené srdce. O půlnoci silvestrovské noci hodí do ohně vše, co jí připomíná její bývalou lásku a vyřkne „ Kéž bych ho nikdy nepotkala.“ Druhý den je však zklamaná, pořád vzpomíná na Seba. Když ho však ten den potká ve Starbucks je v šoku. Její bývalý přítel si na ni nepamatuje a neví kdo Tess je! Náhoda je svede opět dohromady a Seb pozve zmatenou Tess na rande. A tentokrát to bude jinak!

 

 

 

Dcera – Kiera Cass

272 stran

Další díl ze série Selekce!

Eadlyn celý život poslouchá historky o tom, jak se její rodiče dali dohromady. O svém životě si nemůže rozhodovat sama.  Je nucena si svého nápadníka najít taktéž v Selekci, bohužel, její protesty jsou k ničemu.

 

 

 

Koruna – Kiera Cass

320 stran

Pokračování na knížku Dcera ze série Selekce.

Eadlyn byla přinucena zúčastnit se Selekce, nevěřila, že by se mohla zamilovat do jednoho z 35 nápadníků. Počítala dny, kdy bude moct všechny poslat domů. Bohužel nemůže na vše zůstat sama po tom všem, co se v paláci odehrálo. Vybere si nakonec někoho z nápadníků? Co když ale bude muset učinit volbu, která je důležitější, než si kdy pomyslela?

 

 

Poslední dopis od tvé lásky – JoJo Moyes

472 stran

Novinářka Ellie najde v archivu starý dopis, kde milenec žádá, aby jeho milenka kvůli němu opustila svého muže. Ellie dopis ihned zaujme, ona sama se nachází v kruhu nevěry.

Rok 1960. Jennifer Stirlingová leží v nemocnici po vážné nehodě a nepamatuje si na to, kým byla a její manžel s dětmi jsou jí cizí. Když však přijde domů a přečte si dopis, začne si na vše vzpomínat.

 

 

Siréna- Kiera Cass

304 stran

Oceán zachránil Kahlen před smrtí. Je to už dávno, co ji nenechal utonout, a od té doby mu slouží jako siréna. Svým zpěvem láká bezpočet neznámých do hlubin moře, aby tak splatila dluh. Může se pohybovat také na zemi mezi lidmi, ale protože by i jediným slovem mohla způsobit smrt, musí držet jazyk za zuby. Dívá se, jak žijí obyčejní lidé a těší se, až bude taky smět hlasitě mluvit, smát se a svobodně žít. Je smířená se samotou až do konce služby… ale pak se seznámí s Akinlim. Je to kluk, který má všechno, o čem kdy snila. Vypadá dobře, je srdečný, vtipný a bezprostřední, zajímá ho nejenom její krása. Všemožně se s ní snaží komunikovat, úžasně si rozumějí a vztah mezi nimi rychle přeroste kamarádství. Ať chtějí nebo ne, jsou spojeni poutem lásky… A Kahlen chce. Jsou tu však pravidla daná Oceánem a zamilovat se do člověka? To by jistě žádná siréna neměla. Bude muset Akinliho opustit. Žádný člověk nesmí v životě poznat mořský svět sirén. Jenomže poprvé po létech poslušnosti je Kahlen rozhodnutá následovat hlas srdce.

Tudíž se budete moct těšit na očekávané recenze.

Do komentáře mi můžete napsat, zda jste už některou z těchto knih četli a jak se vám líbila, budu ráda za každý váš názor.

Předchozí článekNikolina cesta
Další článekNež jsem tě poznala
Je mi sedmnáct let a vyrůstám v kraji Vysočina. Jsem ve znamení střelec, takže jsem prostořeká, svobodomyslná a ochotná riskovat… Jo a taky jsem hodně upovídaná. Studuji na Průmyslové škole v oboru technické lyceum. Knihy jsem začala číst už jako malá a hrozně mě to bavilo, proto se tomu věnuji i nadále. Většinou čtu Young Adult, ale klidně si přečtu jakoukoliv knížku krom hororů! Mezi mé nejoblíbenější autory patří JoJo Moyesová , John Green a Kiera Cass. Když zrovna nečtu, tak ráda poslouchám hudbu, koukám na filmy, nebo trávím čas s kamarády či se svým přítelem.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..