Nové přírůstky

Ahoj, po dvou měsících jsem konečně zase zpátky a mám pro vás své nové přírůstky!

Březen i duben byl pro mě trochu náročnější. Každý někdy potřebuje takovou tu pauzu od čtení, třeba když rozdýcháváte určitou knihu, či prostě jen nemáte čas. Během těchto dvou neaktivních měsíců se mi doma objevily 4 nové přírůstky! Nové přírůstky

 

Nové přírůstky:

Na lovu Nové přírůstky

Knihu “Na Lovu” jsem zakoupila v krásném knihkupectví “Kniha” v Děčíně, kde jsem byla na návštěvě za svojí babičkou. Z této knihy mám asi největší radost! I když jsem zatím slyšela, že se od knihy nemá moc čekat a je celkem průměrná, tak i tak se na ní hrozně těším!

Autorka: Meagan Spooner

Počet stran: 328

Vydáno: 2018, CooBoo

Překlad: Zdeněk Uherčík

Anotace:

Na lovu je retelling na příběh “Kráska a zvíře” a na příběh “Pták Ohnivák”.

Příběh je o krásné dívce, která se jmenuje Jeva. Se svými sestrami a otcem bydlí ve městě, Jeva je bohužel nešťastná. Nelíbí se jí život ve městě a vždy ji to táhlo spíš k lesům. Jednoho dne její otec přijde o všechno jmění, a tak se všichni musí přestěhovat pryč z města. Jeva je nyní šťastná, ale ne nadlouho. Když její otec zmizí Jeva ho musí najít, i přes varování jejích sester se vydává do tajuplného lesa a po stopách zvířete se snaží najít otce, jehož zvíře uneslo, když se ho snažil ulovit. Jevu stopy dovedou až k tajemnému místu, kde zvíře žije. A teď je to mezi ní a zvířetem. Kdo přežije? Kráska, nebo zvíře?

 

Třináctkrát protoNové přírůstky

Nádhernou knihu jsem zakoupila v Praze v knihkupectví Neoluxor. Těším se na ní! Hned jak dočtu knihu, vrhnu se i na seriál.

Autor: Jay Asher

Počet stran: 224

Vydáno: 2017, CooBoo

Překlad: Lumír Mikulka

Anotace:

Kniha je předloha známého seriálu – 13 Reasons Why

Clay Jensen je obyčejný kluk, který chodí na střední školu. Jeho bývalá spolužačka Hannah Bakerová spáchala sebevraždu. Jednoho dne Clay objeví přede dveřmi krabici a uvnitř 7 magnetofonových kazet. Clay nic nechápe, ale i přesto si kazety pustí. Při poslechu kazet zjistí, že na nich mluví právě již mrtvá Hannah a obviňuje ho z její sebevraždy. Clay je zmatený a nemůže uvěřit, co se právě dozvěděl, proč obviňuje právě jeho? Na kazetách je právě 13 důvodů…

Odstíny životaNové přírůstky

Knížku jsem zakoupila v Třebíči v knihovně za pouhých 20 kč! Obálka je krásná a těším se i na poutavý příběh, který mě neuvěřitelně zaujal.

Autorka: Lucy Adams

Počet stran: 360

Vydáno: 2011, XYZ

Anotace:

Alexandrina Avitalová je hrdinkou krásné knihy. V den jejích devatenáctých narozenin je zavražděna. Tři roky po její smrti se však Alex “znovuzrodí” a je vržena do magického světa a musí zapomenout na její předchozí život, aby se mohla stát neohroženou bojovnicí a mohla bojovat proti temným silám. Podle dávného proroctví je právě Alex spasitelkou, která rozhodne bitvu mezi dobrem a zlem.

 

Eleanor & Park Nové přírůstky

Tuto knihu jsem zakoupila díky Databázi knih od hrozně milé paní za 100kč!

Autorka: Rainbow Rowell

Počet stran: 335

Vydáno: 2014, Yoli

Překlad: Jana Kunová

Anotace:

Nedokonalá dívka Eleanor a stejně tak nedokonalý Park jsou v prostředí školy. Když se poprvé chytí za ruku, vyrazí to dech jak jim samotným, tak i čtenářům. Jejich vyvíjející vztah překvapí i je i ostatní. Jak se bude vše vyvíjet?

 

Vlastníte už některou z knih? Nebo jste některou z nich četli? Budu ráda za váš názor a ohodnocení některé z knih!

Předchozí článekSněží, sněží…
Další článekOznámení
Je mi sedmnáct let a vyrůstám v kraji Vysočina. Jsem ve znamení střelec, takže jsem prostořeká, svobodomyslná a ochotná riskovat… Jo a taky jsem hodně upovídaná. Studuji na Průmyslové škole v oboru technické lyceum. Knihy jsem začala číst už jako malá a hrozně mě to bavilo, proto se tomu věnuji i nadále. Většinou čtu Young Adult, ale klidně si přečtu jakoukoliv knížku krom hororů! Mezi mé nejoblíbenější autory patří JoJo Moyesová , John Green a Kiera Cass. Když zrovna nečtu, tak ráda poslouchám hudbu, koukám na filmy, nebo trávím čas s kamarády či se svým přítelem.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..