Patříte mezi ty, co bez diáře nedají ani ránu, nebo naopak mezi ty co to nějak neřeší?

Dřív jsem patřila mezi ty, co to nějak neřeší. Neměla jsem žádný diář, a proto byl můj rok celkem chaotický. Zároveň nemám moc ráda obyčejné diáře. Proto jsem si na rok 2018 pořídila „Motivační diář 2018“.

Vizuálně se mi opravdu líbí a navíc má v sobě mnoho výhod, které v obyčejném diáři nenajdete. Zatím jsem s ním opravdu spokojená. Každý týden na vás čeká nějaký ten pěkný citát, zhodnocení měsíce, nebo taky 101 cílů, kterých se snažíte dosáhnout.

Doller 2018

Zpočátku jsem váhala, či si mám objednat Doller a nebo tento motivační diář. Rozhodla jsem se, že v roce 2018 vyzkouším tento a v roce 2019 zkusím Doller. Potom je porovnám a rozhodnu, jaký si budu kupovat i nadále, čímž přejdu ze skupiny „ neřešících“ do skupiny, kteří bez diáře nedají ani ránu.

Máte už vy nějaké zkušenosti s diářem Doller nebo s Motivačním diářem?

 

Předchozí článekDopisy na konec světa
Další článekPapírová města
Je mi sedmnáct let a vyrůstám v kraji Vysočina. Jsem ve znamení střelec, takže jsem prostořeká, svobodomyslná a ochotná riskovat… Jo a taky jsem hodně upovídaná. Studuji na Průmyslové škole v oboru technické lyceum. Knihy jsem začala číst už jako malá a hrozně mě to bavilo, proto se tomu věnuji i nadále. Většinou čtu Young Adult, ale klidně si přečtu jakoukoliv knížku krom hororů! Mezi mé nejoblíbenější autory patří JoJo Moyesová , John Green a Kiera Cass. Když zrovna nečtu, tak ráda poslouchám hudbu, koukám na filmy, nebo trávím čas s kamarády či se svým přítelem.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..