Autor: Veronika KabátováVýsledek obrázku pro tenhle kluk je můj

Vydáno: 2006, Fragment

Počet stran: 118

 

Anotace:

Patnáctiletá Katka si užívá poslední dny na základní škole. Učitelé sice trochu prudí, mladší bratr Filip je známý otrava, ale tyhle drobnosti Katka hází za hlavu, zvlášť když se splní její dávný sen: kluk, který se jí líbí, se konečně odhodlá a láska je na světě. Katka odjíždí na prázdniny k babičce na vesnici, kde v tutéž dobu pobývá i její vysněný Tom. V Tomově blízkosti se však brzy objevuje neznámá dívka…. Podaří se Katce získat ho zpět? Budou mít prázdniny happy end nebo zůstane raději sama?

 

Názor na obálku:

Obálka by byla možná i pěkná, kdyby ladila s dějem. Podle knihy má Katka blond vlasy, na obálce je však dívka s hnědými vlasy. Obálka na mě působí né moc dobrým dojmem.

Názor na děj:

Nevím, kde začít. Kniha je absolutně bez nápadu. Klasický románek s neoriginální „zápletkou“.  Katka na mě působila hodně dětinsky a naopak někdy zase vyspěle. Nevím, co si o tom mám myslet. U knihy jsem se opravdu nudila. Pro dvanáctileté dívky je to asi ideální kniha. Knihu rozhodně nedoporučuji. Upřímně byla jsem z ní zklamaná, čekala jsem trochu víc.Související obrázek

 

Shrnutí:

Nudná kniha s neladící obálkou.

 

 

1.8

Obálka

2.0/10

Děj

1.5/10
Předchozí článekHledání Aljašky
Další článekNemusíš nic říkat
Je mi sedmnáct let a vyrůstám v kraji Vysočina. Jsem ve znamení střelec, takže jsem prostořeká, svobodomyslná a ochotná riskovat… Jo a taky jsem hodně upovídaná. Studuji na Průmyslové škole v oboru technické lyceum. Knihy jsem začala číst už jako malá a hrozně mě to bavilo, proto se tomu věnuji i nadále. Většinou čtu Young Adult, ale klidně si přečtu jakoukoliv knížku krom hororů! Mezi mé nejoblíbenější autory patří JoJo Moyesová , John Green a Kiera Cass. Když zrovna nečtu, tak ráda poslouchám hudbu, koukám na filmy, nebo trávím čas s kamarády či se svým přítelem.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..