Tentokrát to bude jinak

Vítejte u recenze na knihu Tentokrát to bude jinak, po delší době konečně další příspěvek!

Autor: Alexandra PotterTentokrát to bude jinak

Překlad: Ivana Mičínová

Vydáno: 2015, Kristián

Počet stran: 312

 

Anotace

Hlavní hrdinka Tess Conellyová prochází drsným rozchodem. O silvestrovské noci však provede něco, co jí změní celý život. Dostane druhou šanci, její bývalý přítel si jí nepamatuje a Tess je připravená udělat cokoliv, aby to tentokrát dopadlo jinak.

Tentokrát to bude jinakV příběhu nejdete lásku, hlouposti, které děláme kvůli lásce, přátelství a štěstí.

Názor na obálku

Kniha mě nezaujala pouze svojí anotací, ale i obálkou. Je jemná, jednoduchá a přitom krásná. Za mě se obálka opravdu povedla.

Názor na děj

Autorka má již mnoho knih, jako první knihu od ní jsem si vybrala právě tuto. Nevěděla jsem, co od knihy čekat, představovala jsem si klidnou a romantickou

Tentokrát to bude jinakknížku, ve které bude alespoň trochu zvratů, ale zároveň u které si odpočinu. Zpočátku mě kniha moc nenadchla. Mnoho kapitol se vlastně nic nedělo a já chvílemi nenašla chuť ke čtení tohoto příběhu. V půlce knihy už to bylo lepší, ale pořád ne to, co jsem očekávala. Nakonec mě kniha však překvapila. Kniha dopadla velice dobře, sice byla trochu předvídatelná, ale to mi nevadilo. Líbilo se mi, jak je název: Tentokrát to bude jinak opravdu propojený s příběhem, ale nejvíce se mi líbilo to, že kniha má své ponaučení a to: Neměnit se za žádnou cenu, zůstat svá, najde se někdo, kdo se do vás zamiluje právě proto, jací jste a ne proto, že se kvůli někomu měníte, abyste se mu zalíbili.

A jaký dojem udělala kniha na vás?

Další recenze naleznete ZDE.

Tentokrát to bude jinak

7.5

Obálka

9.0/10

Příběh

6.0/10

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..