Autor: L.J. SmithVýsledek obrázku pro zášť

Překlad: Lucie Schürerová

Nakladatelství: 2010, Fragment

Počet stran: 239

Anotace:

,,…Děsivá síla plná zášti napadla naše město. Touží všechny zahubit a pít jejich krev. Dokáží se Damon se Stefanem smířit a bojovat bok po boku proti něčemu ještě hrozivějšímu, než jsou oni sami? A dokážu to já?”

 

Názor na obálku:

Obálka není špatná, ale nelíbí se mi tolik jako ta z druhého dílu. Pokud jsem opět správně pochopila na obálce je zobrazena Katherina. Je sice „stejná“ jako Elena, ale obálka krásně ukazuje rozdíl a Elena je zkrátka hezčí.

 

Názor na děj:

Kniha nebyla špatná, zase se v ní objevila nějaká ta akce, ale zase pořád to není to, co čekám. Je to zase trochu pokrok oproti druhému dílu, ale žádná sláva. Kniha byla chvílemi napínavá a celkově byla čtivá.

 

 SPOILER!!

Ano už podle obálky můžete odhadnout, že se v knize objeví Katherina. Neodpustila jsem si to a trochu čekala takové to velké překvapení, něco strašného, co Katherina předvede jako velký příchod, jak to dělávala v seriálu. Bohužel i v tomto ohledu je kniha jiná. Katherina se chovala jako nesnesitelné dítě, které nedostalo to, co chtělo. Jenom scény a fňukání. Tohle jsem opravdu od Katherin nečekala.  Na rozdíl od druhého dílu tento díl už končí bez napětí. Příběh dopadl dobře.

 

Shrnutí:

Průměrná kniha s průměrnou obálkou.

5

Obálka

5.0/10

Děj

5.0/10
Předchozí článekUpíří deníky – Souboj (2.díl)
Další článekZmizet
Je mi sedmnáct let a vyrůstám v kraji Vysočina. Jsem ve znamení střelec, takže jsem prostořeká, svobodomyslná a ochotná riskovat… Jo a taky jsem hodně upovídaná. Studuji na Průmyslové škole v oboru technické lyceum. Knihy jsem začala číst už jako malá a hrozně mě to bavilo, proto se tomu věnuji i nadále. Většinou čtu Young Adult, ale klidně si přečtu jakoukoliv knížku krom hororů! Mezi mé nejoblíbenější autory patří JoJo Moyesová , John Green a Kiera Cass. Když zrovna nečtu, tak ráda poslouchám hudbu, koukám na filmy, nebo trávím čas s kamarády či se svým přítelem.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..