Za zavřenými dveřmi

Vítejte u recenze na kniha Za zavřenými dveřmi. Kniha se stala mým prvním thrillerem!

Knihu jsem dostala na Vánoce roku 2017, ano opravdu ji mám už tak dlouho a přečetla ji až teď. Bohužel jsem se ke knize nedostala, přestože jsem se na ní tolik těšila. Naštěstí jsem ji už přečetla a panebože! Byla skvělá!Za zavřenými dveřmi

Autor: B.A. Paris

Překlad: Karolina Medková

Vydáno: 2017, Motto

Počet stran: 264

Anotace

Dokonalá žena, dokonalý muž, dokonalý dům, dokonalý život. Nezdá se vám to vše až moc dokonalé? Či podezřelé? Krásná Grace má sestru, která má bohužel Downův syndrom. Naštěstí se o ní Grace krásně stará a má v plánu si ji vzít i k sobě. V tom pozná dokonalého sympaťáka Jacka. Pohledný, inteligentní, šarmantní advokát, který zastupuje týrané ženy. Grace se do něj bezhlavě zamiluje, jsou spolu necelé 3 měsíce, když v tom ji Jack požádá o ruku, Grace samozřejmě řekne ano, protože má nejvyšší čas na početí dítěte. Po několika měsících už spolu bydlí, mají mnoho přátel a žijí dokonalý život. Nebo ne?Za zavřenými dveřmi Je trochu zvláštní, že Grace nemá vlastní mobil, nikam nechodí bez Jacka, když s ní chce někdo mluvit zrovna se sprchuje a nebo není doma. A proč jsou vlastně na oknech mříže?

 

Názor na obálku

Obálka mě velmi zaujala. Každopádně co jiného by mohlo být na obálce vzhledem k názvu Za zavřenými dveřmi? Samozřejmě ano líbí se mi, víc se mi ale líbí nápad krve(pokud to teda má být krev nebo to má snad naznačovat rudý pokoj…), který se nachází po otočení obálky.

 

Názor na děj

Panebože! Kniha byla naprosto úžasná. Jak už bylo nahoře zmíněno, kniha byla opravdu mým prvním thrillerem a jsem za to opravdu ráda. Líbil se mi nápad knihy a hltala jsem snad každé slovo. Kniha byla tak čtivá, že jsem ji přečetla za 2 dny! Rozhodně knihu doporučuji ! 🙂 Kdybych věděla, že Za zavřenými dveřmi je až tak dobrá kniha, přečetla bych si ji už dřív.

Za zavřenými dveřmiJediný malinkatý problém, který jsem s knihou měla byly kapitolky, které se dělily na Přítomnost a Minulost. Chvílemi (ke konci) jsem se v nich trochu ztrácela. + Musím upozornit, že kniha každému sedne jinak, na knihu jsou celkem negativní recenze, což si myslím je i o věku.

Zajímavost

  • Za zavřenými dveřmi je první dílo B.A. Paris.

Citát z knihy

  • Mám ráda Jacka, ale nemám ráda Džordže Kúnyho.“

Hodnocení:Za zavřenými dveřmi

Další recenze naleznete ZDE. Už jste tento thriller četli? Jak se líbil vám?

Předchozí článekSiréna aneb Má nová oblíbená lovestory
Další článekKnihomol na výlovu rybníka?
Je mi sedmnáct let a vyrůstám v kraji Vysočina. Jsem ve znamení střelec, takže jsem prostořeká, svobodomyslná a ochotná riskovat… Jo a taky jsem hodně upovídaná. Studuji na Průmyslové škole v oboru technické lyceum. Knihy jsem začala číst už jako malá a hrozně mě to bavilo, proto se tomu věnuji i nadále. Většinou čtu Young Adult, ale klidně si přečtu jakoukoliv knížku krom hororů! Mezi mé nejoblíbenější autory patří JoJo Moyesová , John Green a Kiera Cass. Když zrovna nečtu, tak ráda poslouchám hudbu, koukám na filmy, nebo trávím čas s kamarády či se svým přítelem.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..